O nás

Jsme tvůrčí tým teambuildingových aktivit a zážitkových příběhů a nabízíme nevšední prožitky a dobrodružství, postavené především na promyšleném příběhu a působivém prostředí. Každé naší zážitkové hře se věnujeme individuálně a intenzivně, a často v ní necháme spoustu času, mnoho litrů kávy i kus sebe. Vše je důkladně testováno a na základě zpětných vazeb účastníků přepracováváno.

Naše hry přináší nový pohled nejen na firemní teambuildingy, ale také na výuku malých i velkých školáků. Nebo si s námi prostě můžete jen zábavně odpočinout.

Ale co je důležité, každý zážitek, každá hra, je svým způsobem unikátní, jedinečná a neopakovatelná.

Takže co vlastně děláme?

  • Tvoříme zážitkové hry, larpy a teambuildingové aktivity s tradicí od roku 2009 a dlouhým seznamem spokojených účastníků.
  • Při tvorbě našich her uplatňujeme zkušenosti z oblasti psychologie, divadla a zážitkové pedagogiky.
  • Naše aktivity využívají prvky hraní v roli, tzv. larp, jakožto moderní, kreativní, ale především zábavnou metodu vzdělávání se a rozvíjení osobnosti.
  • A to všechno se zálibou a nadšením :-)

Profily hlavních lektorů

 Img_5631_bPetr Holý - jednatel a projektový manager Story4U. Vystudoval Palackého Univerzitu (matematika). Má více než 17 let praxe práce s mládeží (neziskový sektor), 15 let je ve vedení neziskové organizace. Hlavní doménou jeho činnosti je práce s lidmi, především v oblasti leadershipu. Přes deset let aktivně vyučuje a vede řadu workshopů (hlavně v oblasti charakteru, identity a rozvoje osobnosti). Ve volném čase se věnuje tvůrčí činnosti (psaní, tvorba larpů a zažitkových programů).   Img_5107-2 Tereza Bednarská - produkční Story4U. Vystudovala obor Teorie a dějiny dramatických umění na FF Univerzity Palackého v Olomouci a absolvovala certifikovaný kurz Management kultury. Má za sebou dvanáct let praxe s dětmi a mládeží v neziskovém sektoru. Osm let se věnuje organizaci zážitkových a stmelovacích aktivit pro dospělé (tvorba a realizace kompletního dramaturgického plánu). Věnuje se organizaci a vedení divadelních kurzů pro dospělé, které směřuje především k posílení řečnických a prezentačních dovedností. Ve volném čase se věnuje tvůrčímu psaní, divadlu a turistice. 
   

 

Img_5999 Martin Geryk - na VŠB vystudoval obor Konstrukce zemních a stavebních strojů a své technické znalosti efektivně uplatňuje při realizaci různých projektů Story4U. Věnuje se také propagaci a marketingu. Má více než desetiletou praxi s prací pro vysokoškolské studenty (v rámci organizace In-life) a přes sedm let se věnuje přípravě, organizaci a realizaci zážitkových a psychologických aktivit pro dospělé. Absolvoval certifikované kurzy cenového vyjednávaní, tréninku obchodních dovedností a Clinic Mentoring (oblast práce s lidmi a jejich vedení). Je sportovním nadšencem, takže si ve volných chvílích nenechá uniknout jízdu na kole, turistiku či kruhový trénink.  

10924267_1652968628252405_7960755853161916450_b Julie Melicharová - psychologie na FF Univerzity Karlovy, dlouhodobě se zaměřuje primárně na psychologii komunikace, vztahy ve skupině a obecně sociální dovednosti.  Má za sebou bohatou praxi s dětmi, ale v současnosti se věnuje práci s dospělými a jejich seberozvojem. V posledních deseti letech se aktivně podílí na tvorbě a organizování zážitkových her, spolupracuje například s organizací Prague by Night nebo Rolling a na jednotlivých projektech se zaměřuje především na vedení zpětné vazby a aktivní poradenství během akcí. Ve volném čase se věnuje například párovým tancům nebo amatérskému divadlu a ráda tráví aktivně čas se svým psem.