Zážitky pro rodiny a děti

Speciální programy pro dětské účastníky, které nejenže poskytují napínavou a inteligentní zábavu, ale zároveň:

  • učí spolupráci a komunikaci v týmu
  • posilují silné stránky a upevňují identitu
  • rozvíjí logické myšlení a zdravý úsudek
  • podporují kreativitu a představivost


Fyzická náročnost a složitost rébusů a situací je vždy přizpůsobena věku jednotlivých účastníků.

Harry1Příběh ze světa Harryho Pottera

Dvouhodinová zážitková hra pro děti a mládež je inspirovaná slavnou knižní ságou o mladém čarodějnickém učni a jeho dobrodružstvích. Hráče čeká tajemný atmosférický příběh plný napětí a záhad. V malých skupinách se vydají na dobrodružnou výpravu, aby zvítězili nad lordem Voldemortem. Stejně jako hrdinové ze světa Harryho Pottera navštíví tajemnou komnatu s baziliškem, banku u Gringotových nebo hrozivou Gauntovu chatrč. Hra podporuje kreativitu a představivost při přemýšlení nad rébusy, posiluje schopnost komunikace ve skupině, povzbuzuje hravost a fantazii.

Číst dáleSam_1517 Artefakty světla

Stín se pomalu stahuje nad celou říší a osud světa zůstává v rukou několika málo hrdinů. Vydejte se na nelehkou cestu, najděte artefakty světla a zachraňte království Ravaldeon. Pokud se nebojíte skřetů a jste odvážní, pak směle vstupte do Temného lesa.

Příběh se odehrává ve fantasy světě, kde vedle sebe žijí elfové, trpaslíci i lidé. Družiny bojovníků, kouzelníků, bardů a alchymistů se vydají vstříc nástrahám, aby zničili Temný stín, který sužuje zemi.

Číst dáleBaldhurův stín

Dobrodružná zážitkovka pro skupinky dětí, které vyrazí na výpravu za osvobozením princezny a záchranou celé její říše od zlého černokněžníka. Tajuplná atmosféra, naaranžované podzemní prostory a řada pohádkových postav přinesou dětem neobyčejný a silný zážitek.

Číst dáleKrabice-dvDobrodružné výpravy

Originální desková hra vlastní produkce využívající moderní výukové prvky storytellingu a role-playingu. Je určená pro rodiče a děti od 7 let. Samotná hra je založena na napínavých příbězích, které se postupně odhalují a rozvíjí fantazii a představivost. Hráči se dostávají do různých situací a nástrah a přirozeně je to vede k diskuzi při hledání řešení. Podporuje smysl pro týmovou práci – nejde o vítězství jednotlivce, ale naopak o to, aby celá výprava došla kýženého cíle, což přirozeně vede ke spolupráci.

Číst dále