Cesta do Isoly

 

Příběh z alternativního světa odehrávající se na palubě vzducholodi Ztracená duše... čekejte drsné piráty a tajemné otroky, romantiku i akci.

Co můžete čekat:

  • dvanáct jedinečných rolí
  • kostýmy stylizované do steampunkového stylu
  • dobrodružný příběh, ve kterém můžete spřádat intriky, odhalovat tajemství, navazovat vztahy a prožít akci i citové volby
  • rekvizity zbraní
  • nevšední odreagování a silný zážitek zpracován formou larpu

Fotogalerie

Průběh hry:

Hra celkem zabere asi 4-5 hodin.

Před samotnou hrou bude probíhat asi hodinová příprava, kde si Vám rozdáme role, přidělíme kostýmy a seznámíme vás s tím, jak hrát komorní larp.

Samotná hra zabere přibližně tři hodiny.

Po hře může následovat zpětná reflexe a diskuze (cca další hodina), kde se dozvíte všechny dějové zápletky a můžete ostatním odtajnit vaše plány a cíle.

 

Vybrané recenze:

Hra mě neskutečně bavila. Po celou dobu larpu jsem neměla jediný okamžik, kdy bych se nudila nebo neměla co dělat. Hráči skvěle reagovali a vnášeli do hry nové zápletky, které ji posouvaly dál a dál. Celou dobu hrála výborná hudba, pro larp jak dělaná a vynikající byly také rekvizity zbraní. Velké plus je také za flašku rumu. Hra nevázla, naopak krásně gradovala a po asi třech hodinách (mi přišlo, že to byla tak max hoďka) skončila v tom nejlepším a já se nestačila divit. Prostě opravdu skvělý larp s výbornou atmosférou, který můžu všem vřele doporučit k zahrání.

více recenzí