Cesta do Isoly recenze

Isola, která leží v dost detailně propracovaném světě je místo, kam bych se ve skutečnosti i ráda podívala. Steampunk a hlavně pirátská tématika mě nadchla už od začátku a všechno ostatní už šlo samo. I přes to, že jsem měla obavy, že moje postava (Olívie) bude nevýrazná a mimo hru, opak byl pravdou a já byla středem mnoha intrik a chodu celé lodi.

Zapříčinění na tom bude mít i výborný kolektiv, který se mnou hru hrál. Každopádně Cestu do Isoly vřele doporučuji!

---

"Kapitáne, musíme se vrátit do přístavu!"
"Proč?"
"Došel RUM!!!"
Initrky jak na straně cestujících i mezi posádkou. Milostné vztahy, které se na první pohled zdály nemožné. Příběhy, které mají co nabídnout. To vše znamená, že tenhle larp má co nabídnout. Ale popravdě, hlavní důvod proč jsem začal s tímhle larpem je "Steampunk" a "pirátská tématika".

Rozhodně však nelituju.

---

Tento larp jsem si hodně užil. Dost na tom udělalo to, že jsem měl postavu, která mi naprosto sedla a taky kolektivem hráčů. Každopádně samotný larp - alespoň pro moji postavu - skýtal velké množství intrik, což bylo velmi skvělé, protože co by to bylo za piráty, kdyby se nesnažili "vydrbat" s ostatníma.
Velké plus musím dát taky za rekvizity a celkovou přípravu.
Ačkoli náš běh byl prý velice mírumilovný, můžu říct, že mě to nemrzí a hru jsem si užil i bez úmrtí. Ikdyž musím říct, že mnohdy ke smrti nechybělo málo.
Za sebe můžu říct jen - skvělé a jen tak dál.

---