Dark Tower

Darktower

"Být rebelem za mříží nebo věznitelem, na tom nezáleží.  Všichni jsou vězni své vlastní minulosti a duše..."

Sivias Nolan, Prameny písku

 

TEAMBUILDING, JAKÝ JSTE JEŠTĚ NEZAŽILI! Prožijte silný příběh ve stylu filmových hrdinů.

Temná věž je příběhem cti a lásky, nenávisti a pomsty, ideálů a hodnot, to vše na pozadí velkých událostí. Jedenáct účastníků prožije jedinečný zážitek, ve kterém rozhodnutí každého může výrazně ovlivnit průběh dějin. Celý příběh je zasazen do alternativního světa (obdoba našeho středověku), kde se střetávají dvě velké civilizace. Samotný děj probíhá v prostředí pevnosti Dark Tower a každý hráč si může zvolit z řady unikátních rolí, kde každá skýtá jiný styl hry.

Chcete více intriky a přesvědčování druhých?
Anebo máte raději politické vyjednávání?
A co třeba emoční příběh s romantickou linkou?
Anebo si také můžete vyzkoušet své vůdčí schopnosti v nesnadných rozhodováních…

O postavách

Co můžete čekat:

  • jedenáct jedinečných rolí
  • stylizovaný kostým pro každého účastníka
  • nesnadná rozhodnutí a mezilidská dramata
  • promyšlené zápletky a postupné narůstání napětí
  • intriky, konflikty a uzavírání dohod
  • nezapomenutelný zážitek v atmosférickém prostředí

Fotogalerie

 

Průběh hry:

Hra celkem zabere asi 5 hodin.

Před samotnou hrou bude probíhat asi hodinová příprava. Čeká vás pár divadelních cvičení zaměřených na hraní role, na to, jak reagovat na ostatní postavy a jak se chovat.

Příprava slouží k tomu, abyste se do své role dokázali dobře vcítit a užít si příběh naplno. Pomůže to především těm z vás, kteří larp ještě nikdy nehráli.

Samotná hra zabere přibližně tři hodiny.

Po larpu bude následovat zpětná reflexe a diskuze (cca další hodina).

Vybrané recenze:

Provázanost a vzájemné kontrasty mezi postavami byly neuvěřitelné. Celkový svět Dark Tower mi přišel promyšlený a měl perfektní atmosféru. I role byly dobře rozdělené, často působily jako by byly vytvořené na míru daným představitelům. Celkově byl tento larp pro mě velký zážitek.

Právě jsem tenhle larp dohrála… a nemám slov. Moje postava, ze začátku zlomená, bez sebemenší naděje a chuti do života, prožila nádherný, ale opravdu PŘEKRÁSNÝ obrat o 180°, a to všechno jen proto, aby v závěru o svůj smysl života znovu přišla…

Dark Tower je moje srdcovka. Postavy jsou skvěle vypracované a popsané, takže jsem se do té své dokázala opravdu vcítit. Nejlepší byla asi série zvratů, které mou postavu doprovázely a utvářely. Navíc jsem si zažila lovestory, kterou nemám v běžném životě šanci poznat.

více recenzí