In Time

Hodiny

Silné osudy, přátelství, láska, ideály, touha po moci, pomsta... Svět, jak ho známe, se možná již brzy změní. Pro některé to může být hrozbou, pro jiné nadějí. Kolik času ještě zbývá?

Zážitek na motivy stejnojmenného sci-fi filmu (česky Vyměřený čas)

Ocitnete se ve vzdálené budoucnosti, kde lidé již nestárnou, ale jejich život je zcela závislý na čase, který je každému dán do vínku v jeho 25-ti letech. Komu čas dojde, zemře. Chudí žijí z minuty na minutu. Bohatí si užívají luxusu. V pozadí stojí tajemná Sorvin Corporation.

Jednotka času se stala určujícím a jediným pilířem společnosti. Všechno se začalo přepočítávat na čas. Je to spravedlivý systém? Proč někde žijí lidé, kteří denně zápasí s nedostatkem času, a jinde ti, kteří mají nashromážděno na tisíce let dopředu?

Prožijete příběhy rozmanitých charakterů na pozadí světa budoucnosti, který je v mnohém podobný tomu našemu. Je plný nástrah, intrik, mocenských bojů, plný bolesti a zloby, ale také lásky, přátelství, vznešených ideálů, svět plný tajemství.

O postavách

Co můžete čekat:

  • napínavé detektivní zápletky, odkrývání záhadného příběhu
  • akční epizody závislé na čase
  • příběhy plné nástrah, intrik a mocenských bojů
  • jedinečnou roli v celém příběhu

Fotogalerie

 

Průběh hry:

Příběh je rozpracován pro cca 30 osob. Každý účastník obdrží jedinečnou roli na míru, podle preferovaného stylu hry. Může si vybrat, chce-li se zaměřit spíše na vztahové linky, na řešení detektivní zápletky nebo na obchodní a politické záležitosti. 

Samotný příběh je rozprostřen do cca 8 hodin. Je možné jej prožít jako celodenní zážitek anebo rozložit do dvou hracích dnů (např. pátek večer a sobota dopoledne).

Vhodnými lokacemi je například horská chata (je potřeba alespoň 8 samostatných místností), ideálně v zalesněném prostředí.

Vybrané recenze:

Zlákán larpem ze světa mého oblíbeného filmu jsem se rozhodl jej absolvovat, přestože se odehrával až v samém severovýchodním cípu republiky. Autorům, organizátorům i spoluhráčům děkuji za výborné zážitky. Chudině se omlouvám za časté propouštění z práce a za pravidelné zvyšování nájmů - ale kapitál se přece musí centralizovat!

-----

In Time se mi vážně líbilo. Celkem snadno jsem se vžila do své postavy a do atmosféry celého In Time světa. Líbil se mi systém odečítání času a interakce s ostatními postavami.