Inception

Inception

Pronikni do cizí mysli a odhal tajemství.
Zažij sny naživo!

 

Inception je zážitkově-příběhová hra inspirovaná stejnojmenným scifi filmem (v českých kinech pod názvem Počátek). Děj se odehrává v blízké budoucnosti, kdy lidstvo vyvinulo technologie umožňující vstup do cizích snů. Stanete se tajnými agenty fy Cobol Engineering, a budete mít za úkol odhalit informace, které se ukrývají v podvědomí zajatých teroristů.
V malém týmu budete postupně procházet jednotlivými snovými prostředími, v rámci nichž musíte v omezeném čase zjistit ukrytou indicii. Bude záležet na vaší komunikaci, všímavosti, důvtipu a schopnosti rychle reagovat a přizpůsobit se prostředí.

Dsc_0143

Co můžete čekat:

  • Silnou stránkou hry jsou promyšlená různorodá prostředí (středověká mučírna, psychiatrická léčebna, …). V každém z nich se hráči ocitají v různých situacích, stávají se vězni, pacienty, herci anebo mafiánskými příbuznými. Musí především co nejvíce splynout s okolním děním a zároveň nenápadně pátrat po skrytých informacích.
  • Vše probíhá v interiérových prostorách a v menší míře i v exteriéru.
  • Hra Inception podporuje především komunikaci a kooperaci v týmu ve ztížených podmínkách a zároveň skýtá prostor pro nevšední odreagování se od každodenních starostí.

Fotogalerie

 

Vybrané recenze:

Nu v Ostravě to vážně umějí - to sklepní vězení bylo fantastické... nikdy bych neřekl, že lze z obyčejného sklepa vytvořit tak věrnou napodobeninu středověké mučírny s jen pár rekvizitami.

----

Byl jsem tam... a musím říct... bylo to moc dobré... uplně psycho, když nás vlekli do mučírny...

----

Akce, ve které se musíte spolehnout na spontánnost a improvizaci - přitom to nemusíte být vy, ti aktivní, pokud jsou jimi vaši spoluhráči. Proměnlivost a rozmanitost prostředí je vážně skvělé, smekám před tvůrci za jejich nápaditost. Pokud vás baví pátrat po něčem skrytém, Inception je akce, o kterou byste se měli zajímat :-)