Lotosový květ

Lotos

Hororový příběh z prostředí tajné výzkumné laboratoře!

 

Výzkumný ústav CDI už nějakou dobu není v provozu. Od té doby, kdy se stala ta strašná nehoda, je objekt přísně vojensky střežen a nikdo nesmí do areálu vstoupit. Něco však není v pořádku. Podle všeho jsou informace, které podává vláda nepřesné, ba dokonce mylné. CDI něco tají…

Ocitnete se v rolích členů výzkumného týmu, který chce do objektu vstoupit a odhalit, co CDI skrývá. Jste-li fanoušky počítačové hry Half life, seriálu Walking dead nebo jiných podobně laděných příběhů, pak si tuto atmosférickou zážitkovou hru s prvky sci-fi a hororu určitě užijete.

Co můžete čekat:

  • prožijete to, co závidíte hrdinům hororových filmů
  • navození autentického pocitu strachu a napětí
  • realistická výzdoba místností a maskování komparzistů
  • napínavý příběh s řadou rébusů
  • kódovací systém, kamery...

Fotogalerie

 

Vybrané recenze:

I když se na první pohled zdá, že hra je o nějaké kytce, tak opak je pravdou. Rozhodně se nejedná o něžnou hru. Temná a napínavá atmosféra čiší ze všech stran. Tajemné zvuky a neustálé napětí nutí člověka být stále ve střehu. Nikdy nevíš, odkud se na tebe vyřítí něco, co tu zůstalo napůl živé a na půl mrtvé. Postupem času se dozvídáš tajemství, která nikdo neměl vědět. Pak už zbývá jen jedna otázka. Je možné ještě někoho zachránit, nebo je už všechno ztraceno? Hru bych si klidně zahrál znovu, už jen kvůli tomu pocitu napětí a skvělé atmosféře.