Na stopě

Sherlock-04

Prostě nádherný den. Lesem se vine jemná vůně jehličí, ptáci vše krášlí svou písní. Všude panuje klid, o který člověk ve městě vůbec nezavadí. Chtělo by to lehnout si do svůdného mechu, zavřít oči a nechat se unášet na vlnách snů. Jediným kazem na scenérii je ta mrtvola. Vedle ní si člověk nelehne, že, to dá rozum. A navíc je nějaká popálená. To zas bude den. No nic, je potřeba se pustit do práce, třeba se z toho konečně vyklube nějaký zajímavý případ.

 

Detektivní příběh odehrávající se v blíže neurčeném anglickém městečku. Pátrání vypadá zpočátku jednoduše, podezřelých však přibývá a je potřeba zapojit důvtip, postřeh a logické myšlení. Podaří se vám odhalit pravého viníka a rozplést klubko zločinu?

Co můžete čekat:

  • hra, která prověří Vaše logické myšlení, kvalitu vašeho úsudku, schopnost empatie, rozpoznání lží a zaměření na detail
  • týmová práce, výslechy podezřelých, odhalování stop a rozplétání klubka příběhu
  • řada zkušených komparzistů podtrhujících atmosféru příběhu

Fotogalerie

 

Průběh hry:

Příběh je nastaven na cca 2-3 hodiny.

Účastníci jsou rozděleni do menších týmů (ideálně po třech lidech). Každý tým začíná příběh v jiné části vyšetřování a snaží se odhalit pachatele dříve než ostatní.

Hra je postavena především na komunikaci s příběhovými postavami (komparzisté), řešení logických problémů a hledání souvislostí.

Lze ji pojmout jak seriózně, tak s nadsázkou a užít si řadu zábavných momentů.